گروه تجارت الکترونیک سه نیک

نحوه همکاری و کسب درآمد

گروه تجارت الکترونیک سه نیک با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از تجارب متخصصان در راستای اشتغالزایی پایا وتوسعه بازاریابی دیجیتال بستری را فراهم نموده است که بوسیله آن ضمن کارآفرینی در حوزه بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک بتواند به تعداد نامحدود اشتغالزایی نماید.

نحوه عملکرد سیستم بازاریابی سه نیک به گونه ایست که هر شخص می تواند بصورت کاملا رایگان اپلیکیشن مخصوص بازاریابان و کارشناسان فروش و بازاریابی سه نیک را دانلود و نصب نموده و ثبت نام نماید و پس از دریافت شناسه کارشناس بصورت اتوماتیک از طریق نرم افزار مذکور اقدام به فعالیت و کسب درآمد نماید.

بدین شکل که بعد از معرفی (سیستم رزرواسیون و تعامل سه نیک ) به صاحبان کسب و کارها , در موقع ثبت نام , مدیر هر کسب و کار کافی است طی فرآیند ثبت نام در قسمت کد کارشناس کد دریافت شده توسط کارشناس از اپلیکیشن مدیریت ویزیتور سه نیک را وارد نماید و پس از آن بلافاصله بصورت اتوماتیک امتیاز کسب شده و پورسانت و درآمد بازاریابان در نرم افزار مدیریت ویزیتور سه نیک قابل مشاهده می باشد.

نحوه محاسبه پلن درآمدی کارشناسان

در سه نیک پورسانتهای کسب شده در همان لحظه بصورت آنی محاسبه شده و به حساب کاربری بازاریاب در اپلیکیشن مدیریت ویزیتور سه نیک تعلق گرفته و قابل مشاهده می باشد.

کسب درآمد از سه نیک به گونه ای طراحی شده تا بازاریاب بتواند درهر لحظه و هر زمان از میزان درآمد خود و پورسانتهای متعلقه با جزئیات کامل آگاهی داشته باشد

علاوه بر پورسانتهای تعلق گرفته به هر بازاریاب در انتهای هر ماه مبالغی به 100 نفر بازاریاب برتر بعنوان بانک پاداش پرداخت خواهد گردید.

تسویه حساب هفتگی

تسویه پورسانتها تماما اتوماتیک بصورت هفتگی و منظم انجام میپذیرد

کسب درآمد دائمی

کسب پورسانت بصورت دائم بعد از هر بار تمدید پلن های فروخته شده

بانک پاداش

علاوه بر پورسانتهای تعلق گرفته به هر بازاریاب در انتهای هر ماه مبالغی به 100 نفر بازاریاب برتر بعنوان بانک پاداش پرداخت خواهد گردید

واریز آنی بحساب کاربری

پورسانتهای کسب شده در همان لحظه بصورت آنی محاسبه شده و به حساب کاربری بازاریاب در اپلیکیشن مدیریت ویزیتور سه نیک تعلق گرفته و قابل مشاهده می باشد.